Akrilik Koli Bandı 45mm x 100mt

Stok kodu: NAM800103
  • Renk: Sarı
  • Isı Dayanımı: -20°C > 60°C
  • Orta ve Hafif Paketmelemer İçin
  • Hafif Temaslarda Dahi Yapışır

134,04 

13 Kişi şu anda bu ürünü inceliyor!

Hızlı Kargo

Özenli Paketleme

7/24 Destek

Güncel Ürünler

Ürün Özellikleri

Akrilik koli bantları, dayanıklı yapısı ve yüksek kalitesiyle öne çıkan bir bant çeşididir. Genellikle ambalajlama ve nakliye süreçlerinde tercih edilen bu bantlar, özel olarak bu işlemler için tasarlanmıştır. Farklı ölçü ve boyutlarda sunulan Holmelt koli bantları, kutuların taşınması esnasında güçlü yapıştırıcı özellikleriyle dikkat çeker, böylece kutuların açılmasını engeller.

Üstelik, Akrilik koli bantları suya, ısıya ve neme karşı dirençlidir, bu da onları zorlu çevre koşullarında rahatlıkla kullanılabilir kılar. Ekonomik bir ambalaj çözümü sunan bu bantlar, işletmelerin ambalajlama maliyetlerini azaltmada etkili bir rol oynar. Hem uygun fiyatlı olmaları hem de yüksek performanslarıyla Holmelt koli bantları, işletmeler için rekabetçi bir seçenek sunar.

Akrilik koli bandının en önemli özelliklerinden biri kolay yapışma özelliğidir. Bu bant çeşidi, hızlı yapışma özelliğiyle beraber kolayca koparılabilen bir yapıya sahiptir. Akrilik bantlar, naylon, plastik, karton gibi yüzeylere kolaylıkla yapışır ve aynı şekilde kolayca koparılabilir. Ayrıca, Akrilik bantlar, baskılı bant olarak da kullanılabilir ve üzerlerine logo, marka ismi gibi işlemler uygulanabilir.

Akrilik bantlar genellikle ülkemizde kargo işlemlerinde paketlerin kapatılmasında tercih edilir. Bu bantlar özellikle sürekli kargo işleri yapan firmalar tarafından sıkça kullanılır. Farklı boyut ve uzunluklarda sunulan hotmelt bantlarını, firmamız uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.