Desi Pak 16 Ünite 66gr Silika Jel Nem Alıcı Paket
Desi Pak 16 Ünite 528gr Silika Jel Nem Alıcı Paket (1 Koli 30 Adet) Orijinal fiyat: 2.479,70 ₺.Şu andaki fiyat: 2.045,48 ₺.
Ürünlere geri dön
Container Dri II 4x125gr Plastik Askılı Konteyner Kurutucu Nem Alıcı
Container Dri II 4x125gr Plastik Askılı Konteyner Kurutucu Nem Alıcı (1 Koli 24 Adet) Orijinal fiyat: 5.483,33 ₺.Şu andaki fiyat: 4.521,60 ₺.

Container Dri I 1000gr Standart Konteyner Kurutucu Nem Alıcı (1 Koli 20 Adet)

Stok kodu: NAM900112
 • DIN, MIL, AFNOR Uluslararası Standartlarına Sahiptir.
 • DIN 55743 Standartları Gereğince Ünite Olarak Adlandırılan Sisteme Göre Paketlenir.
 • 1 Ünite (33 Gr) Nem Alıcı Paketi, 24 Saat Sürece 25°C’de ve %40 Bağıl Nem Şartlarında 6 Gram Su Buharını Absorbe Edebilir.
 • Aktif Kil, (Bentonit) ile Üretilmektedir.

Orijinal fiyat: 2.041,90 ₺.Şu andaki fiyat: 1.683,04 ₺.

7 Kişi şu anda bu ürünü inceliyor!

Hızlı Kargo

Özenli Paketleme

7/24 Destek

Güncel Ürünler

Ürün Özellikleri

Container Dri I, konteyner, kamyon ve demiryolu taşımacılığında, ürünlerinizi sevkiyat sırasında oluşabilecek rutubet kaynaklı zararlardan korur. Bu zararlar arasında korozyon, paslanma, gıda maddelerinin bozulması ve küflenmesi gibi durumlar bulunur. Ürün, konteyner içindeki nemli havanın yoğuşmasını ve ürünlerin ıslanmasını önler.

Ürünlerinizi taşırken, Container Dri I, havadaki mutlak nem miktarını dinamik olarak emerek yoğuşmayı engeller ve su oluşumunu önler. Paket içeriği, Avrupa normlarına uygun olarak yaklaşık %20 oranında kalsiyum klorür ve çevre dostu aktif kildir. Kalsiyum klorür, havadaki nemi sıvılaştırır ve aktif kil, bu sıvıyı içinde hapseder. Koruma süreci, kullanılan nem alıcı miktarına bağlı olarak seyahat boyunca devam eder.

Container Dri ürünlerinin, konteyner içindeki ürünleri rutubet kaynaklı hasarlardan nasıl koruduğunu görmek için ürün videoları bölümüne göz atabilirsiniz. Bu ürünler, tarım, gıda, orman ürünleri, mobilya, otomotiv, cam, makine, metal ve daha birçok endüstride güvenle ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Teknik Performans:

 • Her bir Container Dri I paketi, %90 bağıl nemde ve 25 derece ortamda kendi ağırlığının %50'si kadar nem emme kapasitesine sahiptir.
 • Sevkiyat sırasında, Container Dri I, havadaki bağıl nem seviyesini düşürerek nemin yoğuşmasını ve ürünlerin üzerinde su oluşumunu engeller.
 • Her bağıl nem ve sıcaklık seviyesinde, Container Dri I, sevkiyat esnasında koruma sağlar.

Avantajları:

 • Yüksek nem emme kapasitesi: %90 bağıl nemde, ürünün ağırlığının en az %50'si kadar nem çekebilir. Sevkiyatın sonunda bu kapasite %100'e ulaşabilir.
 • Güvenli kullanım: Ürün, nemli havayı içine alırken sıvıyı dışarı vermeyen sızdırmaz bir ambalaj içerisinde bulunmaktadır. Bu, kullanımını son derece pratik hale getirir. Paketin üzerindeki 'yazılı yüz'ün, konteyner içinde düzgün bir şekilde yerleştirilmesi, uygulama için yeterlidir.

Tavsiye Edilen Uygulama Şekli:

 • Ürünün çeşidi ve taşıma koşulları, ideal konteyner kurutucu miktarını belirlemede etkilidir.
 • Tipik olarak, 30 - 40 günlük bir sevkiyat için, ürünün cinsine bağlı olarak 1000 gramlık paketlerden 20'lik konteynerler için 20 ila 30 arasında bir miktar tavsiye edilir. 40'lık konteynerler için ise bu miktarın iki katı kullanılabilir.

Önemli Not: Konteyner kurutucu paketleri, konteyner içindeki aşırı nemi engellemek için özel olarak konteyner içinde kullanılır. Diğer yandan, silika jel ve aktif kil gibi nem alıcılar ürün ambalajları içinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Nem Alma Kapasitesi:

Kendi Ağırlığının %50'si

Paketleme:

Kendi Ambalajında 21x28cm Ebatlarında 2 PE bariyer içerisinde 20 adet 1000gr Container Dri I Nem Alıcı paket bulunur.

Yasal Uları:

* Yenilmez. * Çocuklardan uzak tutunuz. * Kullandıktan sonra atınız. * Gıda ve ilaç ile direkt temasta kullanım açısından uygun değildir.